Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat

Redakční systém pro správu stránek

Jedná se o redakční systém, který umožňuje běžnému uživateli snadno vytvářet a měnit obsah webových stránek a to bez sebemenší znalosti programování.

Proč potřebujete redakční systém?

Úspěšná internetová prezentace firmy musí být vždy aktuální a přehldně strukturovaná, s čímž má v současné době mnoho společností velké potíže.
Při využití externích agentur pro správu obsahu, zasílání aktualizací mailem a následná kontrola bez možnosti rychlé odezvy, psaní připomínek a schvalování spuštění je zcela neefektivní, časově náročné a způsobuje zvýšené náklady na údržbu prezentace.

Administrační rozhraní je kompletně v češtině, je k němu česká nápověda a telefonická podpora od naší společnosti! Systém se skládá z jádra a modulů. Tím pádem je velmi snadné ho rozšiřovat o další funkce jako například fotogalerie, ankety, katalog produktů, e-shop a další. V základní verzi jsou obsaženy moduly pro tvorbu menu, správu uživatelů a vytváření textů neboli článků.

Redakční systém umožní vkládat na stránku texty i bez znalosti programování.

Možnost nechat si za velmi zajímavé ceny naprogramovat uživatelské moduly přímo dle vašich potřeb.

Administrační rozhraní umožňuje vícejazyčnou editaci stránek, je k němu česká nápověda a telefonická podpora od naší společnosti.

Redakční systém CRcms je od základu naším produktem.

Redakční systém kompletně vyvinutý naší firmou na základě mnohaletých zkušeností s tvorbou internetových stránek a osobní komunikací s našimi zákazníky je výkonné a intuitivní řešení, které umožňuje snadno a efektivně vytvářet a spravovat internetové prezentace.

Nejedná se tedy o žádnou mutaci freeware redakčního systému typu wordpress, joomla, drupal a další, kterou někdo upravil a prodává. Toto se na českém trhu stává téměř pravidlem. Nevýhoda upravených systémů je, že firma, která systém prodává zpravidla neví, jak funguje a není schopná provádět změny dle potřeby zákazníka.

Redakční systém crCMS

Redakční systém pro vytváření, údržbu a správu obsahu firemních webových prezentací CMS (Content Management System) je výkonné a intuitivní řešení, které umožňuje snadno a efektivně prezentace vytvářek a následně rozvíjet.
Redakční systém crCMS využívá mnoho webových stránek. Seznam vybraných projektů naleznete na stránce reference.

Modul editace stránek:

Modul pro psaní jednotlivých stránek obsahuje prvky pro SEO optimalizaci, jako jsou klíčová slova a popis pro internetové vyhledávače, což Vaše stránky posune na první místa vyhledávačů. V přehledu článků je pak samozřejmostí počítadlo zobrazení, které vás informuje, kolik lidí si článek přečetlo. Další zajímavou funkcí je možnost nastavení doby, po kterou je článek publikován. Pro samotné psaní textu slouží editor připomínající Word. Náhled na modul článků.

Pomocí editoru můžete například:

 • Měnit velikost, styl a zarovnání textu
 • Pracovat s odstavci a seznamy
 • Vytvářet tabulky
 • Importovat text napsaný v jiném textovém editoru např. MS-Word, openoffice-writer
 • Nahrávat na Vaše stránky obrázky a soubory
 • Vkládat obrázky do článků
 • Vytvářet odkazy na jiné stránky a na nahrané soubory
 • Pro zkušenější uživatele je zde možnost přímé editace HTML kódu
 • Editor generuje validní HTML kód

Potřebujete:

 • přidat novou stránku
 • měnit obsah, rozvržení a grafiku všech stránek prezentace

To vše můžete zvládnout:

 • SNADNO
 • RYCHLE
 • BEZ ZNALOSTI PROGRAMOVÁNÍ

Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.