Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat

eBrigádník


Pro správu internetového obchodu či internetových stránek Vám přinášíme službu eBrigádník.

Nejdůležitější náplní práce e-brigádníka je pomáhat majitelům a provozovatelům webů a e-shopů s oblastmi, které se týkají správného a bezproblémového fungování jejich internetové prezentace. Pro majitele internetových prezentací a zvlášť e-shopů je velmi náročné stíhat vyřizování objednávek, komunikovat se zákazníky, psát články, optimalizovat stránky pro vyhledávače a k tomu plnit e-shop položkami. Od toho je tady služba e-brigádník, který převezme část vašich povinností, jako je například právě plnění e-shopu nebo vyřizování objednávek. Provozovatelé internetových obchodů a webových prezentací nemají stále čas na sledování nejnovějších trendů SEO optimalizace nebo vymýšlení nových marketingových strategií, proto jim může pomoci vyškolený specialista, který pomůže k vyšším obratů a návštěvnosti samotných stránek.

Administrace systému crCMS

eBrigádník dokáže pracovat s administračním systémem crCMS na takové úrovni, která umožňuje využití všech funkcí a možností administrace.

  • umí vkládat a upravovat produkty a položky
  • vytvářet články
  • vytvářet a editovat kategorie
  • pracovat se zákazníky a objednávkami
  • import a export dat z administrace
  • orientovat se v základním nastavení apod.

Copywriting

eBrigádník umí psát čtivé a kvalitní texty (články, recenze, popisy produktů) bez gramatických a stylistických chyb. Umí vytvářet texty, které splňují pravidla Copywritingu. To je způsob vytváření textů, které jsou vhodné pro internetové vyhledávače tak, aby bylo dosaženo vysoké pozicezic při vyhledávání klíčovývh slov, které jsou obsaženy v textech. 

Statistiky Google Analytics

Statistiky Google Analytics je online služba, která poskytuje podrobné informace o návštěvnosti vašich webových stránek, vyhodnocuje efektivitu marketingových aktivit a umožňuje zlepšování e-shopů. eBrigádník tuto službu správně nastavit, analyzovat a vyhodnocovat data. Dokáže pravidelně reportovat statistiky majiteli nebo provozovateli internetové prezentace nebo e-shopu.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Dokáže provádět veškeré služby spojené se správnou optimalizací pro dosahování co nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Tím získáte vyšší návštěvnost. Pro internetové obchody je přístupnost z vyhlédávačů velmi důležitá. To ovšem potřebuje stálou správu pro udržení a vylepšování těchto pozic. Vyškolený specialista je schopen navrhnout konkrétní postup pro zlepšení a samotnou akci realizovat.

Linkbuilding - vytváření odkazů

Důležitou součástí pro získávání návštěvnosti je vytvářená zpětných odkazů. S tím je spojeno i posilování SEO pozic internevové prezentace nebo obchodu. eBrigádník dokáže vytvářit zpětné odkazy na správném místě a měřit počty zaindexovaných odkazů ve vyhledávačích.

Správa PPC kampaní

eBrigádník umí spravovat PPC reklamy, ve kterých se platí za kliknutí. Rozumí principům tvorby a zobrazování samotné PPC kampaně, dokáže nastavit finanční limity, vyhodnocení konverzních poměrů a následně ladit v průběhu tak, aby dosáhl co nejvyšších obratů s vynaložením co nejnižších finančních prostředků.

Porovnávače zboží

Pro internetové obchody je důležité být dobře vidět v porovnávačích zboží. eBrigádník umí internetový obchod zaregistrovat do daných porovnávačů a zajistit napojení na XML feedy. Dále umí nastavit denní limity rozpočtů, sledovat správné zobrazená a řešit případné problémy s exportem dat.

Facebook a jiné sociální sítě

eBrigádník rozumí principům sociálních sítí. Zná jak je využívat pro propagační účely, dokáže vybrat sociální sítě tak, aby vyhovovali dané činosti. Zná postupy, jak lze využít sociální sítě. Dokáže spravovat profily a zajistit je o možná rozšíření. Umí zvýšit počet nových uživatelů, kteří budou stránku sledovat.

Práce s grafikou

ebrigádník dokáže pracovat se základními možnostmi práce s grafikou - ořez fotografie, tonální vylepšení obrazu, úpravy velikostí, volba optimální komrimace pro web. Dále ovládá vytváření "akcí", které umožňují automatické upravení velkého množství fotografií nebo obrázků. Tím dosáhne vyšší produktivity v menším časovém rozpětí.